Головна » Баскетбол » У Миколаєві кропивницький «Золотой Век-2» зазнав двох поразок

zolotoy_vekСьогодні, 25 грудня, у Миколаєві відбувся другий матч протистояння групи 2 Першої ліги з баскетболу «Миколаїв-2» (Миколаїв) – «Золотой Век-2» (Кропивницький).

Відзначимо, що до звітного туру «Миколаїв-2» та «Золотой Век-2» підійшли з однаковими показниками (мають по чотири перемоги та чотири поразки), поділяючи третє-четверте місця.
Вчора матч між командами «Миколаїв-2» та «Золотой Век-2» завершився перемогою господарів – 90:82. Провальною для гостей стала четверта чверть зустрічі.
Сьогодні ж матч теж проходив за рівної гри. У другій чверті гостям вдалося вийти вперед на чотири очки. Цю перевагу кропивницька команда втримала у наступній чверті зустрічі. І знову для команди «Золотой Век-2» четверта чверть не принесла нічого хорошого – гості програли цю чверть (мінус 10 очок) і програли матч – 82:88. У складі кропивницької команда найрезультативнішим став Олександр Петров, який набрав 34 очка. У складі господарів знайшовся свій лідер – Михайло Коровін набрав 35 очок.

25 грудня
«Миколаїв-2» (Миколаїв) – «Золотой Век-2» (Кропивницький) – 90:82 (17:21, 25:14, 18:28, 30:19)
«Золотой Век-2»: Фустій (22 очка + 2 підбирання + 2 результативні передачі), Лукінський (8+9+1), Фортуна (12+8+6), Хапун (3+3+1), Петров (20+11+3), Мизь (13+6+5), Саламаха (2+2+0), Мутель (2+3+0).
26 грудня
«Золотой Век-2»: Фустій (19 очок + 2 підбирання + 2 результативні передачі), Лукінський (2+6+2), Фортуна (3+7+4), Хапун (0+2+0), Петров (34+16+2), Мизь (17+6+5), Саламаха (0+0+0), Мутель (7+3+1).