Головна » Легка атлетика » У Кропивницькому відзначили кращих легкоатлетів та їх наставників

legggdКращих спортсменів і тренерів за підсумками 2017-го року нагородили сьогодні, 25 грудня, під час підведення підсумків роботи обласної федерації легкої атлетики.

Представників королеви спорту, які успішно проявили себе в році що минає, нагороджували за кількома номінаціями: юнаки, юніори, молодь, дорослі, команда з естафетного бігу (юнаки), тренери.

Перед початком урочистої церемонії нагородження голова федерації легкої атлетики Кіровоградщини Ігор Андрощук, привітав усіх присутніх спортсменів, тренерів, журналістів, гостей заходу, які забралиця у ресторані “Зірка”, з прийдешнім Новим роком, відзначивши, що представники обласної федерації успішно виступали протягом 2017 року.

Окрім керманича федерації нагороди та подарунки кращим спортсменам вручала заступниця начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Ул’яна Соколенко, перший заступник голови обласної федерації директор СДЮШОР №2 Віталій Винокуров, заслужений тренер України Олег Соколовський.

Окремо на заході були відзначені партнери федерації – керівники закладів, установ; журналісти місцевих засобів масової інформації, які активно висвітлювали діяльність федерації, досягнення атлетів; волонтери, що допомагали у проведенні змагань національного рівня у Кропивницькому.

Вітання присутнім від Народного депутата України Олександра Горбунова передав його помічник Володимир Заніздра, який привітав усіх з Новим роком і відзначив, що 2018-й рік буде надзвичайно важливим у розвитку легкої атлетики як міста так і області, адже завдяки сприянню депутата для покращення матеріальної бази з бюджету виділено 48 мільйонів гривень. На ці кошти буде проведена капітальна реконструкція спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву №2 та стадіон факультету фізичного виховання ЦДПУ імені В.Винниченка.
Окрім дипломів і подяк усі, кого було відзначено, отримали подарунки, які надала клініка жіночого здоров’я Alba-City.

Кращі легкоатлети області 2017 року

Юнаки
Баранов Денис – І місце Чемпіонату України (тренер Олександр Дарієнко, СДЮШОР №2);
Тикул Олег – І місце Чемпіонату України (тренер Геннадій Здітовецкий, СДЮШОР №2);
Аулін Андрій – І місце Чемпіонату України (тренер Геннадій Здітовецкий, СДЮШОР №2);

Юніори
Дзюбіна Катерина – ІІІ місце Чемпіонату України (тренер Наталія Абраменко, СДЮШОР №2);
Мокряк Антон – ІІІ місце Чемпіонату України (тренер Геннадій Здітовецкий, СДЮШОР №2);
Константінова Дар’я – ІІІ місце Чемпіонату України (тренер В’ячеслав Нищеменко, КДЮСШ №2);

Молодь
Федоровський Григорій – 6 місце Чемпіонату України (тренер В’ячеслав Нищеменко, КДЮСШ №2);
Дюбанова Альона – 5 місце Чемпіонату України в приміщенні (тренер В’ячеслав Нищеменко, КДЮСШ №2);
Бринза Руслан – 8 місце Чемпіонату України в приміщенні (тренер Геннадій Здітовецкий, СДЮШОР №2);

Дорослі
Яковенко Дмитро – 1 місце Чемпіонату України (тренер Геннадій Здітовецкий, СДЮШОР №2);
Пархоменко Віталій – 6 місце Чемпіонату України (тренер В’ячеслав Нищеменко, ОШВСМ);
Паладій Марія – 7 місце Чемпіонату України (тренер Абраменко Володимир ОСДЮШОР №2).
Команда з естафетного бігу 100м+200м+300м+400м (юнаки): Винник Максим, Денисюк Святослав, Сердюк Ярослав, Баранов Денис – 1 місце Чемпіонату України серед юнаків.

Тренери
1 – Абраменко Наталія (1075 очок);
2 – Приймак Вадим (800 очок);
3 – Нищеменко В’ячеслав (620 очок).

Тренер (найкращий індивідуальний результат вихованця)
Здітовецький Геннадій – за досягнення Яковенка Дмитра (1 місце Чемпіонату України серед дорослих);
Дарієнко Олександр – за досягнення Баранова Дениса (2 місце Європейського молодіжного олімпійського фестивалю).

 gre4ka.info


загрузка...
*
error: Копіювання заборонено!