Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» у Дніпрі здобув другу перемогу

zolotoy_vekУ Дніпрі відбувся другий матч Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Дніпро-2» (Дніпро) – БК «Золотой Век» (Кропивницький).

Перша чверть матчу пройшла за рівної гри. Про це красномовно свідчить рахунок на табло – 20:20. У другій чверті кропивницька команда покращила свою гру – плюс 11 очок. До цього призвела результативна гра Дробязка та Юрченка. У третій чверті баскетболісти з Кропивницького постаралися не втратити свою перевагу у рахунку. В останній чверті матчу господарі не зуміли уникнути поразки. «Золотой Век» ще збільшили перевагу у рахунку. Матч завершився з рахунком 86:72 на користь кропивницької команди «Золотой Век».
Нагадаємо, що вчора у першому матчі «Золотой Век» з рахунком 74:72 переміг команду «Дніпро-2».
13-14 січня у Кропивницькому «Золотой Век» прийме БК «Маріуполь».

БК «Дніпро-2» (Дніпро) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 72:86 (20:20, 15:26, 21:19, 16:21)
БК «Золотой Век» (Кропивницький): Сосой (5 очок + 2 підбирання + 3 результативних передач), Антонець (11+1+6), Моторчук (5+5+0), Цибін (6+2+2), Юрченко (15+12+1), Дроб’язко (15+4+4), Масальський (5+2+2), Унгурян (16+3+4), Козловець (8+5+3)