Головна » Баскетбол » У Кропивницькому БК «Золотой Век» розгромив команду з Харкова

zolotoy_vekУ Кропивницькому відбувся перший матч Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Золотой Век» – БК «Харківські Соколи».
Перша половина матчу пройшла за рівної гри. Про це красномовно свідчить рахунок на табло. У першій чверті краще грали господарі, у другій – гості. А от у третій чверті баскетболісти з Кропивницького забезпечили собі комфортну перевагу. А наприкінці матчу господарі ще збільшили перевагу у рахунку. Матч завершився з рахунком 109:76 на користь кропивницької команди «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став Олександр Дроб’язко, який набрав 31 очко.
Завтра, 10 грудня, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 13.30.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – БК «Харківські Соколи» – 109:76 (25:19, 17:22, 33:21, 34:14)
БК «Золотой Век» (Кропивницький): Сосой (9 очок + 1 підбирання + 11 результативних передач), Антонець (9+2+1), Моторчук (14+11+0), Цибін (2+3+7), Юрченко (14+5+2), Дроб’язко (31+3+6), Масальський (2+2+1), Унгурян (25+4+4), Козловець (3+0+1)