Головна » Перша ліга » Новий стадіон «Інгульця» буде розрахований приблизно на 10 тисяч уболівальників

Ingylez-arenaНезважаючи на міжсезоння, робота у «Інгульці» кипить. Днями клуб отримав попередню проектну документацію на будівництво нового клубного стадіону.

Зрозуміло, що арена – це багатофункціональна споруда з великою кількістю комунікацій. Тому футбольний клуб «Інгулець» пропонує всім бажаючим профільним організаціям взяти участь на конкурсній основі у будівництві стадіону і облаштуванні навколостадіоних споруд. Про це заявив ФК «Інгулець» Олександр Поворознюк клубній прес-службі.

«Як ми і обіцяли, пропонуємо на розсуд громадськості попередній проект нового стадіону, – зазначив Олександр Григорович. – Ми розуміємо, що самотужки впоратися із таким амбітним проектом природно нам не до снаги. Тому ми оголошуємо аукціон на будівництво газону, трибун, адміністративних будівель, встановлення освітлення тощо. Обов’язковою умовою участі у конкурсі є відповідний досвід роботи на подібних об’єктах. Ми уже заявили про амбітну задачу виходу до єврокубків, тому будуватимемо стадіон з прицілом на вимоги ФІФА. З цією міжнародною інституцією ми вже ведемо консультацію щодо дотримання мінімальних вимог під час будівництва «Інгулець Арени».

Нагадаємо, що стадіон буде побудовано на виїзді з Петрового. На місці спортивного об’єкту вже проводяться попередні будівельні роботи, працює техніка. Новий стадіон буде розрахований приблизно на 10 тисяч уболівальників.

2-e1512556923580

Читайте наші новини в соцмережах Facebook і Twitter.


загрузка...
error: Копіювання заборонено!