Головна »  Інші види спорту » Таеквондисти з Кропивницького завоювали сім медалей на Чемпіонаті Світу

daeerrЧотири медалі з яких дві золоті привезли таеквондисти Кропивницького з чемпіонату світу, що з 30 листопада по 3 грудня проходив у Мінську.

Більш ніж 1300 представників цього виду спорту з 31 країни світу зібрав Кубок світу з таеквон-до ІТФ серед дітей, кадетів, юніорів, дорослих та ветеранів спорту.

В складі збірної України від нашої області було троє спортсменів з комплексної ДЮСШ №2, які виступали в чотирьох видах програми. Микола Гунька та Владислава Лягаєва посіли перші місця. Також в активі дівчини срібна та бронзова медалі. Лілія Діордієва виборола “срібло” та дві “бронзи”.
Наші таеквондисти зробили великий внесок у скарбничку збірної України, яка стала першою в загальному командному заліку.
До найвагоміших у кар’єрі спортсменів змагань їх готував заслужений тренер України Ігор Зюнзя. В планах наставника та його вихованців ще багато міжнародних турнірів різного рангу.
Допомогу в організації поїздки нашої команди надала компанія «БОШ сервіс» і відділ сім’ї та молоді міськради.