Головна » Інше » Здобули три нагороди на чемпіонаті Європи з бойового джиу-джитсу

dzudddCпортсмени міста Кропивницький привезли три медалі з чемпіонату Європи з бойового джиу-джитсу, що 2-3 грудня проводився в Ужгороді.

Нагороди розігрувалися у трьох вікових категоріях – юніорів, молоді та чоловіків. Нашу область представляли п’ять вихованців бойового клубу змішаних єдиноборств Tiger з Кропивницького. Трьом із них вдалося піднятися на європейський п’єдестал.
У вазі до 76 кг Андрій Турчин переміг у чоловічому заліку, а Богдан Прозоров (69 кг) став срібним призером цієї вікової групи. Вони обоє завдяки своїм успішним виступам в Ужгороді виконали нормативи майстрів спорту міжнародного класу. Ще один наш представник – Владислав Могильний у вазі до 60 кг став чемпіоном Європи серед молоді.

Кропивницьких бійців до змагань готували керівник клубу Tiger В’ячеслав Шульга та Роман Майнич. Під час проведення чемпіонату на Романа чекала приємна подія – йому вручили посвідчення майстра спорту міжнародного класу з бойового джиу-джитсу. Це спортивне звання він виконав, ставши у липні цього року в Хорватії, срібним призером чемпіонату світу серед молоді та бронзовим – серед чоловіків. Сам Роман Майнич нині лікує спину, тому на татамі в Ужгороді не виходив.

«Результатом я дуже задоволений: три медалі чемпіонату Європи – результат високий. Андрій Турчин у фіналі переміг суперника задушливим прийомом. Богдан Прозоров став другим лише за рішенням суддів, хоча бій був рівним і тривав усі відведені раунди. Будемо і надалі готувати вихованців нашого клубу та боротися не лише за українські, але і за європейські та світові трофеї. За фінансову підтримку, яка допомогла нам взяти участь у чемпіонаті Європи, хочу подякувати  обласному управлінню освіти, науки, молоді та спорту», – прокоментував «Гречці» виступи в Ужгороді В’ячеслав Шульга.

gre4ka.info

Читайте наші новини в соцмережах Facebook і Twitter.


загрузка...
error: Копіювання заборонено!