Головна » Баскетбол » Кропивницький «Золотой Век» у Кременчуці зазнав поразки в овертаймі

zolotoy_vekУ Кременчуці відбувся другий матч Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Кремінь-КДЮСШ-2» (Кременчук) – БК «Золотой Век» (Кропивницький).

Перша половина матчу пройшла за за переваги гостей. У першій чверті вони здобули 15 очок переваги. А от у третій чверті баскетболісти з Кропивницького зіграли провально – господарі відіграли 12 очок. У наступній чверті господарям вдалося перевести гру в овертайм, у якому емоцій більше вистачило “Кременю”. Матч завершився з рахунком 87:82 на користь господарів. Найрезультативнішим гравцем матчу стали Ярослав Кадигроб (Кремінь”) та Олександр Дроб’язко (Золотой Век), які набрали по 21 очку.
Нагадаємо , що вчора кропивницька команда «Золотой Век» святкувала перемогу з рахунком 89:86.

БК «Кремінь-КДЮСШ-2» (Кременчук) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 87:82 (16:31, 21:22, 27:15, 16:12, 7:2)
БК «Золотой Век» (Кропивницький): Сосой (9 очок + 3 підбирань + 2 результативні передачі), Антонець (17+1+1), Моторчук (7+5+4), Цибін (7+9+3), Юрченко (7+2+0), Дроб’язко (21+16+5), Масальський (6+0+1), Унгурян (8+4+1)