Молодіжка кропивницької «Зірки» програла у Запоріжжі

fc_zirkaСьогодні у Запоріжжі відбувся матч 17-го туру Чемпіонату України «Зоря» (U-21) (Луганськ) – «Зірка» (U-21) (Кропивницький).

На тридцятій хвилині рахунок відкрив гравець номінальних господарів – Владислав Ємець ударом з лінії штрафного майданчику суперника забив м’яч. Через вісім хвилин Борисенко пробивав по воротах гостей – голкіпер «Зірки» Марк Медведєв парирував його удар, але першим на добиванні був Єгор Шалфеєв, який подвоїв рахунок – 2:0. У другому таймі матчу луганчанам вдалося збільшити рахунок. Після подачі Ємця з кутової позначки м’яч вибили, після другої подачі Сухомлин зіграв результативно – 3:0. Цей рахунок не зазнав змін до завершення матчу.

«Зоря» (U-21) (Луганськ) – «Зірка» (U-21) (Кропивницький) – 3:0 (2:0) (Ємець, 30; Шалфеєв, 38; Сухомлин, 55)
«Зірка» (U-21): Медведєв, Малиновський, Аверянов (Болобан, 88), Панфілов (Замуренко, 75), Кондраков, Мачелюк, Байдалук, Кутулуненко, Клочан, Тарасюк, Лобко.