Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век-2» вдруге програв запоріжцям

zolotoy_vekСьогодні у другому матчі Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Золотой Век-2» приймав БК «Металург» (Запоріжжя).

У звітному матчі не брав участь гравець господарів Олександр Петров, який вчора набрав аж 40 очок. Роль лідера в цьому матчі взяв Микита Мизь – 32 набраних очок. По при його стараннся знову поразка від запорізького “Металурга”. Після провальної другої чверті кропивницька команда змогла у третій відіграти 11 очок. А в останній чверті знову краще зіграли гості. У підсумку матч завершився з рахунком 98:83 на користь БК “Металург”.

9-10 грудня у Кропивницькому “Золотой Век-2″ зустрінеться з херсонською командою “АВТО-ПЛАЗА-ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА”.

БК «Золотой Век-2» – БК «Металург» (Запоріжжя) – 83:98 (20:21, 18:35, 27:16, 18:26)
БК «Золотой Век-2»: Фортуна (9 очок + 1 підбирання + 2 результативні передачі), Фустій (13+8+6), Лукінський (6+9+1), Хапун (9+7+2), Саламаха (0+2+0), Черненко (7+7+4), Мизь (32+10+4), Рибченко (0+1+0).