БК «Золотой Век-2» вдома програв запоріжцям

zolotoy_vekСьогодні у першому матчі Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Золотой Век-2» приймав БК «Металург» (Запоріжжя).
Першій половині зустрічі гості поступового збільшували перевагу за очками – плюс 5 у першій чверті та плюс 7 у другій. Лише в третій чверті господарям вдалося супернику нав’язати свою гру. А от остання чверть не вдалася кропивничанам – мінус вісім. Матч завершився з рахунком 115:98 на користь БК «Металург». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век-2» Олександр Петров, який набрав аж 40 очок.
Завтра, 19 листопада, у спортивному залі Факультету фізичного виховання ЦНТУ (адреса: м. Кропивницький, вул.. Велика Пермська, 3) відбудеться другий матч між цими командами. Початок о 12.00.

БК «Золотой Век-2» – БК «Металург» (Запоріжжя) – 98:115 (21:26, 24:31, 27:24, 26:34)
БК «Золотой Век-2»: Фортуна (16 очок + 4 підбирань + 4 результативні передачі), Фустій (12+0+4), Петров (40+6+1), Лукінський (6+9+1), Хапун (0+2+2), Саламаха (0+0+1), Черненко (6+3+1), Мизь (18+8+8), Рибченко (0+1+0).