Головна » Баскетбол » Кропивницький «Золотой Век» у Черкасах зазнав поразки

CHD-Zol_vekВ першому матчі 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу зустрілися БК “Черкаські Мавпи” (Черкаси) та БК “Золотой Век” (Кропивницький).
У першій чверті зустрічі гості змогли на рівних протистояти команді Суперліги. А от друга чверть матчу для баскетболістів БК «Золотой Век» став провальним – мінус 15 очок. У тому ж ритмі пройшла друга половина матчу. У підсумку гсоподарі виграли з рахунком 93:69.
Найрезультативнішим гравцем став баскетболіст господарів – Марвін Джефферсон, який набрав 24 очка. У складі кропивницької команди найбільш результативним був Олександр Дробязко – 16 очок.
Матч-відповідь між цими командами пройде 14грудня у Кропивницькому.

БК «Черкаські Мавпи» (Черкаси) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 93:69 (23:20, 26:11, 21:22, 23:16)
БК «Золотой Век» (Кропивницький): Моторчук (7 очок+1 підбирання+ 1 результативна передача), Мизь (0+2+0), Цибін (9+2+3), Юрченко (9+4+0), Унгурян (8+1+1), Антонець (5+3+2), Сосой (5+1+3), Дробязко (16+2+2), Масальський (2+1+1), Козловець (8+3+1).