Головна » Перша ліга » Сергій Лавриненко: Для нас був головним результат

LavrynenkoГоловний тренер ФК «Інгулець» Сергій Лавриненко після переможного матчу з «Жемчужиною» розповів про тактичну перебудову під час гри, яка принесла результат.

— У першу чергу хочу поздоровити всіх гравців, тренерський штаб, президента і інших людей, які працюють в клубі, з завершенням частини сезону на мажорній ноті. Сьогодні ми виконали завдання, які перед собою ставили. Ми завершили цю частину сезону на третьому місці. Дуже задоволені складною перемогою. Ще кілька днів тому грали на штучному покритті у Черкасах. Не мали повноцінного мікроциклу для відновлення, а той поєдинок забрав дуже багато сил. Тому сьогодні хлопцям було дуже складно, але вони зуміли себе перебороти, за рахунку 0:1 суперник пішов великими силами вперед. За великим рахунок гра більше проходила в центрі. Не було дуже багато моментів. У першому таймі біля наших воріт був один момент, у другому — жодного. Той момент суперник і реалізував. Трішки нервова вийшла гра, хлопці помилялися, було багато помилок. Але добре те, що добре закінчується.-

— Як налаштовувалися на суперника?
— Ми детально вивчаємо кожного. Дивилися останні ігри Жемчужини, розуміли, що команда більше очок вдома набрала, перед власними уболівальниками грає досить агресивно. Тому розуміли, що гра буде дуже важкою. Щодо нас, то ми припустилися помилки і пропустили гол. У нас виникла певна нервовість, «Жемчужина» відчула психологічну перевагу. Але ми зуміли зібратися і вирвати перемогу.

— За рахунок чого зуміли вирвати перемогу?
— Перебудували саму схему гри. Прибрали центрального захисника, додаткового гравця виставили у центральну зону, додали агресивності в атаці. Спрацювали заміни: Січінава забив, а гольову віддав ще один гравець з лави запасних Елла. Для нас був головним результат. Буде перерва і час для аналізу.

— Для вас важливо вже цього сезону підвищитися в класі?
— Для нас такої задачі будь-якою ціною вийти до УПЛ немає. Якщо буде можливість зачепитися за новий рівень, то не відмовимося. Президент клубу до кожного моменту підходить ґрунтовно – на першому місці інфраструктура. Не наш шлях будь-якою ціною вийти до УПЛ. Президент будує базу, стадіон, готель, а ми своєю грою робитимемо все, щоб завоювати це право за спортивним принципом.


загрузка...
*
error: Копіювання заборонено!