Головна » Перша ліга » Петрівський «Інгулець» здолав одеську «Жемчужину»

Zem-Ing1У перенесеному матчі 19-го туру Першої ліги в Одесі «Інгулець» зустрічався з місцевою «Жемчужиною».
Краще матч розпочали футболісти «Інгульця». Вже на сьомій хвилині після подачі Євгена Запорожця з кутової позначки Роман Гончаренко виграв «другий поверх» у двох опонентів і точно пробив у ворота господарів – 1:0 на користь «Інгульця». А на 10-ій хвилині матчу господарі намагалися гідно відповісти, але м’яч після удару Євгена Мурашова зі штрафного полетів вище воріт Геннадія Ганєва.
А на 16-ій хвилині матчу голкіпер «Жемчужини» Дмитро Стародубець врятував свою команду, витягнувши м’яч після рикошету від прострілу Олександра Акименка. Після гри на зустрічних курсах на 28-ій хвилині матчу господарі зрівняли рахунок: після подачі з правого флангу атаки Анатолій Діденко на «другому поверсі» виграв боротьбу у захисника «Інгульця» Віталія Павлова – 1:1.
На 43-ій хвилині зустрічі після передачі Тараса Лазаровича міг Михайло Шестаков вивести свою команду вперед, але його на мить випередив Ігор Солдат.
Початок другої половини зустрічі активніше провели гравці одеської «Жемчужини», але нічого небезпечного біля воріт Геннадія Ганєва їм не вдалося створити. Гості провели заміну на підсилення своєї атаки. Вже через хвилину після свого виходу на заміну Олександр Мішуренко по воротах господарів завдав підступного удару – голкіпер з труднощами парирував його удар.
На 63-ій хвилині матчі після чудової передачі Михайла Шестакова Максим Вдовіченко не влучив у створ воріт гостей. У подальшому ініціативою на футбольному полі більше володіли гості, а господарі грали «другим номером», сподіваючись на свої атаки.
На 74-ій хвилині на половині поля господарів сталося зіткнення між Дмитром Клімаковим та Владиславом Клименком, внаслідок якого тренери господарів провели вимушену заміну. Через хвилину Владислав Клименко отримав попередження за симуляцію у штрафному майданчику суперника.
Заміни Сергія Лавриненка принесли свої дивіденди. Кен Елла виконав передачу на Січінаву і Ніка з гострого кута зумів переграти голкіпера одеситів – 2:1. Через дві хвилини після подачі Олега Синьогуба Ніка Січінава головою пробив вище воріт.
То ж команда «Інгулець» йде у відпустку, після завершення якої розпочне підготовку до другої частини змагань. Наступний офіційний матч «Інгулець» проведе у березні 2018 року на виїзді з ФК «Суми». А от одеська «Жемчужина» у нинішньому сезоні має ще зіграти один офіційний матч – 18 листопада на виїзді з ФК «Полтава».

«Жемчужина» (Одеса) – «Інгулець» (Петрове) – 1:2 (1:1) (Діденко, 28 – Гончаренко, 7; Січінава, 87)
«Жемчужина»: Стародубець, Вдовиченко, Петько, Поспєлов, Норенков, Курко, Мурашов (Терзі, 83), Клімаков (Акімов, 76), Шестаков, Діденко, Лазарович (Кулішенко, 86)
«Інгулець»: Ганєв, Гончаренко, Солдат (Синьогуб, 86), Запорожець (Павелько, 70), Клименко (Кен Елла, 81), Акименко (Січінава, 70), Кучеренко, Павлов, Балан, Лупашко, Новотрясов (Мішуренко, 55)
Попередження: Петько, 45; Вдовиченко, 57 – Клименко, 77; Павлов, 79.