Відбувся турнір пам’яті Скворцової

blank_bitmapЦими вихідними, 17-18 січня, на базі ОСДЮШОР–2  пройшов чемпіонат області з легкої атлетики серед ДЮСШ пам’яті К.Скворцової серед юнаків та дівчат 1998- 99 р.н., 2000 р.н. та молодших,  що зібрав досить велику кількість учасників.  Юні спортсмени брали участь у 7-ми  бігових видах та 4-х технічних і показали досить гарні результати та свою спортивну підготовку на початку зимового сезону, отримавши заслужені нагороди. Бажаємо успіхів юним легкоатлетам у подальшому на спортивних аренах нашої держави!

Результати переможців цих змагань та загальний командний підсумок маємо такий:

1998- 99 р.н.

юнаки

2000 р.н. та мол.

юнаки

1998- 99 р.н.

дівчата

2000 р.н. та мол.

дівчата

60 м
Медведенко Микола

(Мала Виска)

– 7.0с

Сердюк Ярослав (Олександрівка)

–  7.5с.

Павлюк Дар’я

(ДЮСШ № 2)

– 7.9с.

Яковська Анастасія

(“Спартак”
ФСТ Україна)

– 8,4с

60 м з/б
Кубраков Андрій

(ДЮСШ №2)

11.3с.

Дзюбіна Катерина

(СДЮШОР – 2)

8,9с.

200 м
Піменов Денис

(Новомиргород)

– 24.7с.

Іванов Євген

(“Спартак”
ФСТ Україна)

– 27.0 с.

Гврітішвілі Анна

(СДЮШОР – 2)

-27.4с.

Горохова Олена

(Новомиргород)

30.1с.

400 м
Піменов Денис

(Новомиргород)

– 54.7

Артишко Ігор

(Мала Виска)

– 1.00.2

Гврітішвілі Анна

(СДЮШОР – 2)

– 1.02.9

Руденко Іванка

(“Колос” Новоархангельськ)

– 1.08.0

800 м
Качалов Дмитро

(Олександрівка)

– 2.06.7

Артишко Ігор

(Мала Виска)

– 2.19.9

Демченко Вікторія

(Олександрівка)

– 2.42.7

Саласенко Яна

(СДЮШОР – 2)

– 2.33.4

1500 м
Качалов Дмитро

(Олександрівка)

– 4.41.0

Вітер Влад

(Олександрівка)

– 4.58.5

Морозова Анжела (Новомиргород)

– 5.36.3

Коваль Христина

(ОСДЮШОР – 2)

– 5.46.0

3000 м
Вербицький Іван

(Мала Виска)

– 10.30.0

Діжков Вадим

(“Спартак – 2002”)

– 11.04.0

Морозова Анжела

(Новомиргород)

– 13.01.5

Журак Каріна

(Новоархангельськ)

– 13.01.0

Стрибки у довжину
Кушніков Ігор

(СДЮШОР – 2)

– 5.92м

Жовтенко Вадим  (Олександрівка)

– 5.13м

Павлюк Дар’я

(ДЮСШ № 2)

– 5.02м

Яковська Анастасія

(“Спартак”
ФСТ Україна )

– 4.77м

Потрійний стрибок
Богаченко Іван

(“Спартак – 2002”)

– 10.53м

Дабіжа Олексій

(СДЮШОР – 2 )

– 10.34м

Ухнят Катерина

(ДЮСШ №2)

– 9.91м

Бурлака Єсенія

(ДЮСШ №2)

– 8.39м

Стрибки у висоту
Кушніков Ігор

(СДЮШОР -2)

– 200см

 

Новіков Олександр

(СДЮШОР – 2)

– 160см

Петренко Юлія

(СДЮШОР – 2)

– 165см

Бобир Наталья

(СДЮШОР – 2)

– 150см

Естафета 4-х колу
Збірна команда Мала Виска  Збірна команда СДЮШОР – 2

 

Командний підсумок змагань

Місце Команда Очки
1 Кіровоградська  СДЮШОР -2  (1команда) 522
2 Олександрівська  ДЮСШ № 1 415
3 Новомиргород,  “Колос” 371
4 Мала Виска, РЦДЮСШ №1 361
5 Кіровоградська  СДЮШОР – 2 (2команда) 327
6 Олександрівська ДЮСШ №2 210
7 ДЮСШ №2, м.Кіровоград 195
8 Кіровоградська СДЮШОР – 2 (3 команда) 147
9 ОКДЮСШ “Колос” 141
10 Новоархангельська ДЮСШ МОН 129
11 ДЮСШ “Спартак” ФСТ Україна 125
12 Гайворонська ДЮСШ “Локомотив” 57
13 Новоархангельська  ДЮСШ “Колос” 25
14 Добровеличківська ДЮСШ 23

 

Вікторія Маруценко, пресс-центр ФЛАКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.