Результати матчів Екстра ліги Чемпіонату Кіровоградської області

futzall-kir-oblСьогодні, 12 листопада, відбулися матчі третього туру Екстра ліги Чемпіонату Кіровоградської області з футзалу сезону 2017/2018 років.
Цей день подарував кілька цікавих матчів. У першому матчі дня «Україна-Дудляр» забила у ворота «Арсеналу» чотири «сухі» м’ячі – по два у кожному з таймів. «Енерго» завдав першої поразки «Металургу». «Ельбрук» був сильнішим за «Огнеупор». «Новоукраїнка» ж завдала поразки «Енергії».
У центральному матчі туру зустрічалися «Нова Поліція» та «Тарасівка». Вже у першому таймі гравці «Тарасівки» вели у рахунку 3:0. До перерви завдяки влучним ударам Тараса Чемериса та Руслана Красовського «Нова Поліція» скоротила відставання в рахунку до мінімуму – 2:3. У другому таймі зустрічі «Тарасівка» забезпечила собі комфортну перевагу у чотири м’ячі – 6:2. Вячеслав Головченко і Тарас Чемерис два м’ячі відіграли. На 46-ій хвилині матчу граючий тренер «Тарасівки» Олександр Кочура встановив остаточний рахунок зустрічі – 7:4.

У турнірній таблиці після сьогоднішній поразки “Нова Поліція” перебуває на сьомому місці. Лідерство втримують “Тарасівка” та “Ельбрук”, які не втратили жодного очка. 19 листопада відбудуться матчі четвертого туру Екстра ліги.