Головна » Баскетбол » Кропивницький «Золотой Век» у Сумах здобув перемогу

zolotoy_vekУ Сумах відбувся перший матч Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «СумДУ» (Суми) – БК «Золотой Век» (Кропивницький).
Перша чверть матчу пройшла за рівної гри. Про це красномовно свідчить рахунок на табло. А от у наступній чверті баскетболісти з Кропивницького забезпечили 10 очок переваги. Після перерви господарі трішки відіграли. Але от остання чверть матчу пройшла за переваги гостей, які грамотно зіграли, перш за все, в обороні. Матч завершився з рахунком 97:81 на користь кропивницької команди «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став Олександр Дроб’язко, який набрав 29 очок.
Завтра, 12 листопада, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 12.00.

БК «СумДУ» (Суми) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 81:97 (26:27, 22:32, 22:19, 11:19)
БК «Золотой Век» (Кропивницький): Сосой (9 очок + 3 підбирань + 7 результативних передач), Антонець (6+9+3), Моторчук (2+1+0), Цибін (8+3+1), Юрченко (12+5+1), Мизь (0+0+0), Дроб’язко (29+6+7), Масальський (13+1+2), Унгурян (13+4+1), Козловець (5+2+1)