Головна » Баскетбол » Кропивницький «Золотой Век-2» дебютує з перемоги у першій лізі

zolotoy_vekСьогодні, 11 листопада, команда Андрія Бабенка стартувала у новому сезоні чемпіонату України у першій лізі. У виїзному поєдинку проти одеського «Динамо-2» кропивницька команда відсвяткувала впевнену перемогу – 71:57 (19:20, 26:20, 18:7, 10:8).

У звітному протистоянні ключовою стала третя чверть, яку одесити відверто провалили. Натомість гості, які після великої перерви мінімально переважали суперників у рахунку, в третій десятихвилинці фактично зняли усі питання стосовно переможця першої гри туру.

Справжнім MVP сьогоднішньої зустрічі у складі обох команд безсумнівно став кропивничанин Владислав Лукінський, який оформив дабл-дабл, набравши 19 очок і зробивши 20 підбирань! Однак перемогу в матчі кувала вся команда, де слід також відзначити Станіслава Черненка (15 очок), Олександра Хапуна (12 очок), Руслана Фортуну і Олега Фустія (обидва – по 10 очок).

Нагадаємо, завтра, 12 листопада, команди проведуть другу гру туру. Початок зустрічі о 13:00.