Екс-гравець “Зірки” на перегляді в “Десні”

kramarАнтон Крамар повернувся до чернігівської “Десни”. Вчора він брав участь в матчі Меморіала Макарова “Десна” – “ЦСКА”: на 90-ій хвилині матчу реалізував пенальті, встановивши остаточний рахунок зустрічі 3:0.

Антон Крамар народився 5 лютого 1988 року в Смілі (Черкаська область). Вихованець смілянської ДЮСШ «Олімп». Перший тренер — Нагорний В. С. Виступав на першість області за юнацькі команди «Сміла» та «Дніпро-2» (Сміла). Срібний призер черкаської області серед юнаків 2005 року. В першій половині 2006 року підписав професійний контракт з друголіговим черкаським «Дніпром», яке за підсумком сезону 2005/06 вийшло до першої ліги, де Крамар провів один сезон разом з командою, після чого повернулись назад до другої ліги. Влітку 2009 року команда припинила існування і Крамар на правах вільного агента покинув клуб. За той час Антон в складі черкаського клубу провів 81 матч, в яких забив 8 м’ячів. У липні 2009 року підписав контракт з білоцерківським «Арсеналом». Проте в складі «канонірів» заграти Антон не зумів, зігравши за сезон 20 матчів (два забиті м’ячі) за основну команду. Протягом сезону 2010/11 виступав у першій лізі за «Львів» (34 гри/8 забитих м’ячів). В липні 2011 року перейшов до ФК «Севастополь», де не став основним гравцем команди, через що другу половину сезону 2011/12 виступав на правах оренди за «Буковину» (11/0), після чого повернувся до складу «Севастополя», періодично виходячи на заміни. Загалом за основну севастопольську команду він провів 47 матчів, забив 2 м’ячі. На початку березня 2014 року Антон Крамар поповнив склад чернігівської «Десни», яку очолював Олександр Рябоконь. Наставнику чернігівців були добре відомі можливості футболіста ще з часів спільної роботи у «Львові». В другій частині сезону Антон за чернігівчан провів 11 матчів.  В першій частині сезону 2014/2015 років Антон Крамар виступав в складі кіровоградської “Зірки” (провів сім офіційних матчів).