Головна » Інше » Спартакіада Знам’янської районної КДЮСШ з волейболу (+фото)

IMG_2116-280Сьогодні, 8 листопада, у спортивному залі ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка» відбулася Спартакіада районної КДЮСШ з волейболу.

Участь у змаганнях взяли чотири команди юнаків та 5 команд дівчат 2003 н.р. та молодше. У змаганнях серед юнаків, що пройшли до коловій системі, перше місце посіло Богданівське відділення №1. Кращим тренером цих змагань визнано наставника переможців Олександра Довженка. Кращим гравцем став Станіслав Тіхонов (Богданівське відділення №1).
У змаганнях серед дівчат команди були поділені на дві групи. У першій групі грали три команди – дівчат двох відділень з села Богданівка та господарки, дмитрівчанки. Переможницями цієї групи стали господарки, які вийшли до фіналу. У іншій групі було лише дві команди – Володимирівське та Пантазіївське відділення районної КДЮСШ. Так як у цій групі проводився один матч, перші дві партії були до 25 очок, а третя – до 15 очок. Обидві команди у цьому матчі порадували глядачів цікавою та непоступливою грою. яка тривала більше однієї години. Кожна з команд не бажала поступатися, вигравши по одній партії, у третій після аж 10 матчболів (!!!) (6 матчболів мали спортсменки з Володимирівки та 4 – з Пантазіївки) дівчата з Пантазіївки «вирвали» перемогу» – 26:24. Дві команди за однаковим високим рівнем гри не мали проблем у стикових зустрічах – Пантазіївське та Володимирівське відділення без проблем перемогли дівчат з Дмитрівського і Богданівського №2 відділень. Кращим тренер серед команд дівчат став Сергій Яцук. Кращою волейболісткою були визнано Світлану Сватову.
На церемонії нагородження директор районної КДЮСШ Сергій Костовський нагородив грамотами переможців та призерів змагань.

Юнаки
Тур 1
Диківське відділення – Володимирівське відділення – 0:2
Богданівське відділення №1 – Богданівське відділення №2 – 2:1
Тур 2
Диківське відділення – Богданівське відділення №2 – 0:2
Богданівське відділення №1 – Володимирівське відділення -2:0
Тур 3
Диківське відділення – Богданівське відділення №1 – 0:2
Володимирівське відділення – Богданівське відділення №2 – 0:2
Підсумкове турнірне становище команд: 1. Богданівське відділення №1 – 6 очок, 2. Богданівське відділення №2 – 4, 3. Володимирівське відділення – 2, 4. Диківське відділення – 0.

Дівчата
Група «А»
Богданівське відділення №1 – Дмитрівське відділення – 0:2
Богданівське відділення №2 – Дмитрівське відділення – 0:2
Богданівське відділення №1 – Богданівське відділення №2 – 1:2
Група «Б»
Пантазіївське відділення – Володимирівське відділення – 2:1 (26:24, 16:25, 24:26)
Матч за третє місце
Володимирівське відділення – Богданівське відділення №2 – 2:0
Фінал
Пантазіївське відділення – Дмитрівське відділення – 2:0

 

IMG_2100

IMG_2111

IMG_2113

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко


загрузка...
*
error: Копіювання заборонено!