Головна » Баскетбол » Кропивницький БК «Золотой Век» вийшов до 1/8 фіналу Кубка України

zolotoy_vekІ у другому матчі Кубка України з баскетболу БК «Золотой Век» (Кропивницький) здолав команду «Кремінь-КДЮСШ-2» (Кременчук).

Ще в першій чверті господарі з кропивничанами грали на рівних. А от у другій чверті гості собі забезпечили 5 очок переваги. Друга половина матчу пройшла у тому з ритмі. Маючи перевагу у 10 очок після вчорашньої перемоги з рахунком 93:83 гості себе відчували більш вільнішими і не переживали за підсумковий рахунок протистояння, намагаючись і сьогодні виграти. Матч завершився з рахунком 85:76 на користь команду з Кропивницького. Найрезультативнішим гравцем у складі БК «Золотой Век» став Владислав Унгурян, який набрав 23 очка.
За підсумками двох матчів кропивницький БК «Золотой Век» вийшов до 1/8 фіналу Кубка України.

БК «Кремінь-КДЮСШ-2» (Кременчук) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 76:85 (22:20, 19:26, 19:18, 16:21)
БК «Золотой Век» (Кропивницький): Моторчук (16 очок+7 підбирань+ 1 результативна передача), Мизь (0+0+0), Цибін (10+3+1), Юрченко (12+7+1), Унгурян (23+6+4), Антонець (8+1+3), Сосой (11+3+3), Дробязко (11+5+1), Масальський (0+1+1), Козловець (8+3+1).