«Інгулець-2» на виїзді зазнав розгрому від «Миру»

fc_IngyletsУ 20-му турі групи «Б» Другої ліги «Інгулець-2» (Петрове) зазнав розгромної поразки у Горностаївці.
Господарям вдалося забити швидкий м’яч: відзначився Іван Доценко. Через двадцять хвилин Павло Чмеленко подвоїв рахунок. Після перерви малюнок гри не змінився – футболісти «Миру» забили ще два м’ячі. Остаточний рахунок 4:0 встановив Іван Доценко, який оформив дубль у звітній зустрічі. На разі «Інгулець-2» у турнірній таблиці посідає передостаннє, 11-е, місце, маючи у своєму активі 11 очок.
У наступному турі, 10 листопада, «Інгулець-2» на виїзді зіграє з одним із лідерів групи – СК «Дніпро-1». Нагадаємо, що вчора СК «Дніпро-1» на виїзді з рахунком 3:0 переміг «Миколаїв-2».

«Мир» (Горностаївка) – «Інгулець-2» (Петрове) – 4:0 (2:0) (Доценко, 7, 80; Чмеленко, 27; Бондаренко, 68)