Головна » Бокс » Кропивничанин – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи

PavlovskiyКропивницький боксер Євген Павловський здобув срібну нагороду на чемпіонаті європи з боксу, що завершився у турецькій Анталії.

Представник спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву №2 успішно пройшов до півфіналу. 27 жовтня у напівважкій вазі (81 кг) він провів дуже важкий бій проти білоруса Вадзіма Андрєєва, перемігши в якому з мінімальною перевагою 3:2, вийшов до фіналу чемпіонату Європи.

У битві за «золото» 28 жовтня Євгенові в ринзі протистояв чемпіон Росії, переможець турніру VIII літньої Спартакіади учнів Росії Руслан Колесников, який впевнено з рахунком 5:0 у півфіналі переміг азербайджанця Сурата Гараєва. Перемогти свого суперника у вирішальній сутичці нашому боксерові не вдалося, тож він задовольнився сріблом.

За словами Віктора Саласенка – старшого тренера нашої області з боксу і тренера Євгена, сам бій він не бачив, тому оцінити чого не вистачило його підопічному для перемоги у фіналі не може.

- Будемо розбиратися, працювати над помилками. Євген Павловський родом із Горішніх Плавнів, а останні два роки він навчається у Кропивницькому і тренується під моїм керівництвом. За часів незалежності для нашої області це друга медаль молодіжного чемпіонату Європи і перша – срібна (у 2012-му році в ірландському Дубліні бронзовим призером був Євген Пархоменко). Він відповідальний, дисциплінований спортсмен. Батько Євгена Павловського теж тренер із боксу, і під його керівництвом він тривалий час підвищував свою спортивну майстерність, тож це наш спільний успіх. Ставши медалістом молодіжного чемпіонату Європи, боксер виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу, тож подаватимемо документи на присвоєння йому цього спортивного звання», – розповів «Гречці» Віктор Саласенко.
FB IMG 1509304438960

Загалом за результатами змагань збірна команда України посіла друге загальнокомандне місце. Відповідно до вирішальних поєдинків в активі нашої команди 5 нагород цьогорічної континентальної першості. Окрім боксера з Кропивницького медалістами в Анталії стали Іван Папакін (вагова категорія 75 кг) та Аркадій Карцан (вагова категорія 91 кг), які здобули бронзові нагороди. Володарем «срібла» також став Тарас Бондарчук (вагова категорія 60 кг). Єдину золоту медаль збірній України приніс киянин Максим Галінічев, ставши чемпіоном Європи у вазі до 52 кг.