Результати матчів першого туру Екстра ліги Чемпіонату Кіровоградської області

futzallСьогодні відбулися матчі першого туру Екстра ліги Чемпіонату Кіровоградської області з футзалу.

У першому матчі змагань «Нова Поліція» зустрічалася з командою «Огнеупор». Початок гри пройшов за рівної гри. «Огнеупор» намагався ні в чому не поступатися супернику. Але так тривало лише у першому таймі матчу. Команди йшли м’яч в м’яч: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2. Після перерви було все по іншому. Наприкінці зустрічі «Нова Поліція» встановила остаточний рахунок 9:3, здобувши впевнену перемогу у стартовому турі.

Цікавим і не поступливим видався матч між «Енерго» та ФК «Тарасівка». У першій половині зустрічі гравці «Енерго» більше контролювали м’яч, але першими пропустили. У контратаці відзначився Паньковський. А наприкінці тайму Роман Андрієнко зрівняв рахунок на табло у спортивному залі «Енергоспорт». У другому таймі матчу тривалий час зберігався рахунок 1:1. Але все ж за чотири хвилини до завершення матчу «Тарасівка» завдяки дублю Максима Скорова «вирвала» перемогу.

Чемпіон позаминулорічного сезону «Металург» з рахунком 5:2 переграв «Арсенал». Результативним видався матч між «Ельбруком» та ФК «Новоукраїнка». Сильнішою стала команда «Ельбрук». «Україна-Дудляр» з рахунком 8:6 переграла «Енергію».

1 тур

29.10 Енергоспорт 09:00 «Нова Поліція» 9:3 «Огнеупор»
29.10 Енергоспорт 10:00 «Енерго» 1:3 ФК «Тарасівка»
29.10 Енергоспорт 11:00 «Металург» 5:2 ФК«Арсенал»
29.10 Енергоспорт 12:00 «Ельбрук»  11:5 ФК «Новоукраїнка»
29.10 Енергоспорт 13:00 «Україна-Дудляр»  8:6 «Енергія»

Наступний тур у Екстра лізі Чемпіонату Кіровоградської області з футзалу відбудеться 5 листопада. Тоді зіграють: