Головна » Баскетбол » Наставник БК “Золотой Век”: Хочеться зустрітися з клубом Суперліги

StupenchukГоловний тренер БК “Золотой Век” Георгій Ступенчук з прес-службою обласної федерації баскетболу поділився своїми враженнями від кубкового протистояння з “Політежнікою-2″ та очікуваннями від матчу із “Кременем”.

- Обидві гри проти харків’ян виявилися доволі схожими. Ці поєдинки дозволили нам зосередитися і відпрацювати ті ігрові моменти, які до цього в команди виходили не зовсім добре. Усі наші перехоплення були невипадковими, хлопці добре відпрацьовували у захисті, швидко «розганяли» власні атаки, при цьому «не тягнули на себе ковдру», а розігрували до вірного власні комбінації. Звісно, коли відрив у рахунку ставав занадто великим, гравців було важче налаштовувати на боротьбу, але в цілому, те, що я побачив у цих іграх, мене задовольнило.

- Наступним суперником «Золотого Века» у кубку України буде кременчуцький «Кремінь». Яке завдання стоїть перед командою на ці дві гри та загалом у цьому турнірі?   

- «Кремінь» – досвідчена команда, гравці якої мають досвід виступів у Суперлізі. Не зважаючи на це, ставимо собі за мету перемогти цього суперника і пройти далі. Тепер працюватимемо і намагатимемося втілити цей план у життя. У цілому, в кубку хотілося б зустрітися з клубом із Суперліги. Адже ігри проти таких команд перш за все надають досвід. Звісно, нам ще є над чим працювати. Потрібен час, щоб зігратися, адже команда не формується за місяць-два. У той же час прогрес у грі нашої команди очевидний. І на цьому ми не зупинятимемося. Настрій у хлопців бойовий, усі грають із величезним бажанням і самовіддачею, за що окремо хотілося б подякувати нашому президенту Сергію Олександровичу (Сухому – авт..), який зробив усе необхідне для того, щоб команда концентрувалася виключно на своїй грі і не відволікалася на інші моменти. Зі свого боку ми робитимемо все можливе, щоб тішити наших уболівальників, які дійсно ходять на баскетбол, підтримують і вірять у нашу команду.

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.

Запрошуємо підписатися на наші новини у Telegram t.me/sport_kr.


error: Копіювання заборонено!