Розіграш Кубка Знам’янського району: «Хлібодар» у Богданівці здобув мінімальну перемогу

znam-rnСьогодні у селі Богданівка відбувся перший матч 1/2 фіналу Кубка Знам’янського району «Буревісник» (Богданівка) – «Хлібодар» (Суботці).
Матч краще розпочали футболісти «Хлібодару», створивши кілька моментів для взяття воріт. І на 20-ій хвилині зустрічі було призначено пенальті у ворота богданівців. Ударом з «точки» рахунок відкрив Андрій Кравченко. Після першої половини першого тайму господарям вдалося вирівняти гру і на 32-ій хвилині вже вони отримали право на виконання пенальті: Денис Жадан не зумів переграти голкіпера гостей Миколу Москаленка. У другому таймі матчу ініціативою на футбольному полі володіли господарі, але їм не вдалося, хоча моменти для цього мали. Зокрема, нападник богданівської команди Олександр Зайцев поцілив у перекладину воріт гостей. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь «Хлібодару».
29 жовтня у селі Суботці відбудеться матч-відповідь «Хлібодар» – «Буревісник». Початок о 13.00.

«Буревісник» (Богданівка) – «Хлібодар» (Суботці) – 0:1 (0:1) (Кравченко, 20 (пен))

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко