Головна » Баскетбол » Ще одна впевнена перемога баскетбольної команди з Кропивницького

zolotoy_vekУ другому матчі другого попереднього раунду Кубка України з баскетболу «Золотой Вєк» (Кропивницький) – БК «Політехнік-2» (Харків) святкував впевнену перемогу.
Перша чверть зустрічі пройшла за повної переваги господарів – +26 очок. Відзначимо результативну гру кропивничан – аж 40 здобутих очок. У третій чверті гостям дозволили зіграти на рівних. В підсумку матч завершився з рахунком 117:62 на користь господарів. Найрезультативнішими баскетболістами у складі БК «Золотой Вєк» стали Вячеслав Моторчук, Владислав Унгурян та Сергій Юрченко, які набрали відповідно 32, 31 та 28 очок.

Маємо ще одну впевнену перемогу баскетбольної команди з Кропивницького (нагадаємо, що вчора кропивничани здобули перемогу з рахунком 109:70. «Золотой Вєк» вийшов до наступного етапу Кубка України, у якому зустрінеться з командою «Кремінь-ДЮСШ-2». Ті матчі мають пройти на початку листопада.

«Золотой Вєк» (Кропивницький) – БК «Політехнік-2» (Харків) – 117:62 (40:14, 23:14, 22:25, 32:9)
«Золотой Вєк»: Масальський (13 очок+2 підбирання+7 результативних передач), Моторчук (32+12+3), Юрченко (28+3+2), Цибін (15+4+4), Мизь (14+5+2), Антонець (18+3+5), Унгурян (31+5+4), Сосой (16+3+7)