Головна » Баскетбол » «Золотой Вєк-2» у Кропивницькому зазнав другої розгромної поразки від дніпровців

zolotoy_vekУ другому матчі другого попереднього раунду Кубка України з баскетболу «Золотой Вєк-2» (Кропивницький) вдома зазнав поразки від команди «Дніпро-2».

Нагадаємо, що вчора кропивничани зазнали поразки з рахунком 71:113. Сьогодні теж нічого не зуміли протиставити супернику. До перерви матчу вже мали чимале відставання у рахунку. Третю чверть матчу провели на рівних з суперником. А от остання чверть була вкрай провальною – лише чотири набрані очки
В підсумку матч завершився з рахунком 124:71 на користь гостей. Найрезультативнішим баскетболістом у складі БК «Золотой Вєк-2» як і вчора став Олександр Петров, який набрав 22 очка.

За сумою двох матчів до наступного етапу змагань впевнено вийшла команда БК «Дніпро-2».

«Золотой Вєк-2» (Кропивницький) – БК «Дніпро-2» – 71:124 (16:35, 19:26, 32:30, 4:33)
«Золотой Вєк-2»: Фустій (15 очок+3 підбирання+2 результативні передачі), Рибченко (2+1+0), Мурадов (3+1+0), Родін (0+0+0), Саламаха (9+0+2), Фортуна (12+5+4), Черненко (0+2+2), Петров (22+7+3), Хапун (7+2+0), Лукінський (1+4+0)

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.

Запрошуємо підписатися на наші новини у Telegram t.me/sport_kr.