Головна » Баскетбол » «Золотой Вєк-2» у Кропивницькому зазнав поразки

zolotoy_vekУ першому матчі другого попереднього раунду Кубка України з баскетболу «Золотой Вєк-2» (Кропивницький) вдома зазнав нищівної поразки.
Кривдником стала команда «Дніпро-2». ще в першій чверті гості повели в рахунку, маючи перевагу в 5 очок. До перерви господарі постаралися вирівняти гру на майданчику спортивного залу факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. А от після перерви гості здобули 16 очок переваги. Остання чверть матчу була провальною для кропивницький баскетболістів – мінус 26 очок. В підсумку матч завершився з рахунком 113:71 на користь гостей. Найрезультативнішим баскетболістом у складі БК «Золотой Вєк-2» став Олександр Петров, який набрав 23 очка.
Завтра, 22 жовтня, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 11.00.

«Золотой Вєк-2» (Кропивницький) – БК «Дніпро-2» – 71:113 (20:25, 24:22, 15:28, 12:38)
«Золотой Вєк-2»: Фустій (21 очко+3 підбирання+3 результативні передачі), Рибченко (0+1+0), Мурадов (0+1+0), Родін (0+0+0), Саламаха (6+3+1), Фортуна (8+1+4), Черненко (1+4+4), Петров (23+9+0), Хапун (8+2+1), Лукінський (4+6+1)

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.

Запрошуємо підписатися на наші новини у Telegram t.me/sport_kr.