Головна » Прем'єр-Ліга » У дев’ятьох кропивницька «Зірка» ледь не перемогла «Олімпік»

fc_zirkaУ матчі 13-го туру Прем’єр-Ліги України кропивницька «Зірка» у Києві зустрічалася з донецьким «Олімпіком».
У першому таймі матчу голкіпер кропивницької «Зірки» Євген Паст тричі виручив свою команду. Спершу Євген парирував удар Біленького з близької відстані на 16-ій хвилині зустрічі. А на тридцятій хвилині матчу голкіпер гостей «потягнув» удар Андрія Богданова зі штрафного під перекладину воріт. Ще у компенсовані хвилини тайму Паст парирував удар Івана Сондея. Варто відзначити, що після натиску господарів кропивничани вирівняли гру. Але на 39-ій хвилині матчу кропивницька «Зірка» залишилася у меншості: порушення правил з боку Максима Ковальова проти нападника «Олімпіка» арбітр матчу Євген Арановський розцінив як гол останньої надії.
У другому таймі зустрічі гості, граючи в меншості, думали не лише про захист власних воріт, а йшли вперед. Але знову було вилучено гравця кропивницької «Зірки» – Артем Фаворов, на думку арбітра, симулював на полі суперника і отримав друге попередження. Чи варто за не рівних складів бути таким «буквоїдом»? «Зірка» залишилася у дев’ятьох і розраховувати на перемогу було вже вкрай складно. Хоча двічі пробивали по воротах «Олімпіка», але безуспішно. У ті хвилини арбітр матчу вже згадав про жовті картки для футболістів «Олімпіка»: Шабанов та Кравченко отримали попередження.
Граючи у дев’ятьох, кропивницька «Зірка» могла вирвати перемогу. Двічі Олексій Чичиков виходив у перспективну контратаку. Першу з них зупинив захисник господарів, а другу він завершив не точним ударом, пробивши вище воріт. А наприкінці матчу спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти – забивають тобі. Після подачі з правого флангу атаки м’яч залетів у ворота Євгена Паста: дальню штангу воріт замкнув гравець «Зірки» Павло Полегенько, забивши автогол – 1:0.
У наступному турі, 29 жовтня, кропивницька «Зірка» вдома прийме полтавську «Ворсклу». Початок матчу о 14.00.

«Олімпік» – «Зірка» – 1:0 (0:0) (Полегенько, 90 (авт.))
«Олімпік»: Махарадзе, Лукьянчук (Мігунов, 64), Кравченко, Шабанов, Федорів, Богданов, Брикнер (Емерсон, 22), Шестаков, Сондей, Моха, Біленький (Прийомов, 46)
«Зірка»: Паст, Маткобожик, Качараба, Ковальов, Полегенько, Дришлюк (Авер’янов, 77), Драченко (Кондраков, 90+4), Цюпа, Чичиков (Загальський, 86), Петров, Фаворов
Попередження: Шабанов, 61; Кравченко, 65 – Драченко, 18; Качараба, 29; Фаворов, 37, 59.
Вилучення: Ковальов, 39; Фаворов, 59.