В Олександрії пройшов турнір з воркауту

tur-vork-olСьогодні, 10 січня, в Олександрії пройшов Відкритий зимовий турнір з воркауту – популярного виду спорту.

 Подібний захід проходиd в місті вперше. Його ініціатором виступив сайт Все про спорт в Олександрії за підтримки громадської організації «Нова Хвиля».  У змаганнях взяли участь понад 30 спортсменів з Києва, Запоріжжя, Вінниці, Одеси, Кривого Рогу, Вознесенська, Дніпропетровська, Харкова, Кременчука, Кіровограда, Знам’янки, Олександрії та Олександрійського району.  Спортсмени змагалися у трьох дисциплінах: підтягування на турніку з вагою 32 кг, віджимання на брусах з вагою 48 кг, і – найбільш видовищна номінація – вільні вправи (фристайл).  Наймолодшому учаснику було 12 років, це Віталій Мельник з Вознесенська, а найстаршому – 27. Ним виявився наш земляк Сергій Ткач з села Шаровки Олександрійського району.
– Воркаут ще молодий, але він успішно розвивається, до нього приєднується все більше людей, – розповів організатор турніру Юрій Кузнєцов. – Мені здається, якщо його визнають офіційним видом спорту, в Україні знайдуться спортсмени, здатні добре представити нашу країну і мати олімпійські медалі.  Також на заході був присутній директор Олександрійської дитячо-юнацької спортивної школи Віталій Флоря. На питання, чи немає бажання відкрити в місті секцію воркаута, керівник відреагував без оптимізму. По-перше, офіційно даний вид спорту не визнаний. По-друге, ще невідомо, що взагалі буде з дитячим спортом. Зараз держава нібито пропонує перевести спортшколи на самоокупність. При такому розкладі виживуть тільки популярні секції карате та рукопашного бою, де батьки готові оплачувати роботу тренерів і містити будівлі.

За підсумками змагань, всі учасники отримали пам’ятні грамоти, а переможці – медалі та грошові премії.  У номінації «Підтягування на турніку з вагою 32 кг» з результатом 13 раз переміг житель Кривого Рогу Максим Пустошило, він отримав премію 500 гривень.  У номінації «Віджимання на брусах з вагою 48 кг» з результатом 21 раз переміг вінничанин Віталій Ворохоб, премія теж 500 гривень.  Головний приз – Кубок турніру і премію 1000 гривень – відвіз переможець фрістайлу, житель Кременчука Дмитро Малахов.  За словами Кузнєцова, надалі є бажання зробити змагання регулярними. «Я вже думаю про проведення літнього турніру», – поділився він.

http://www.alsport.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.