Головна » Прем'єр-Ліга » Суддівський аналіз матчу “Олімпік” – ФК “Олександрія”

referuСуддівський аналіз матчу 12-го туру Прем’єр-Ліги України “Олімпік” (Донецьк) – ФК “Олександрія” (1:0) від Комітету арбітрів Федерації футболу України.

12-ий тур, 15.10.2017, матч “Олімпік” – “Олександрія”

1 хв. Матч розпочався з 5-хвилинним запізненням відносно офіційного розкладу. Такому запізненню немає виправдань. Арбітр повинен правильно розрахувати зворотній відлік часу і врахувати відповідний час на вихід команд на поле, шикування, жеребкування та виконання національного гімну. Матчі повинні розпочинатись згідно офіційного розкладу, що встановлює ОПФКУ «Прем’єр-ліга».
1 хв. Матч було зіграно з воротарем господарів, який був вдягнений у червону футболку, тобто у кольорі, що співпадає із кольором форми офіційних осіб матчу. Це суперечить методичним рекомендаціям УЄФА, якими передбачено в однозначний спосіб те, що одяг всіх учасників матчу повинен відрізнятись між собою. В цьому випадку воротар господарів міг зіграти у зеленій футболці або у зеленій манішці поверх червоної футболці.
31 хв. АА № 1 помиляється з оцінкою моменту – він хибно фіксує поза грою на нападнику господарів в той час, як одразу потім захисник гостей скоює чітке порушення, що заслуговує на покарання 11-метровим ударом. Арбітр відновлює гру ВУ за порушення із поза грою. Подвійна помилка, що була скоєна арбітром та асистентом через погану командну роботу.
45+1 хв. Час було продовжено правильно для виконання кутового удару. М’яч знову виходить на кутовий. Арбітр правильно свистить кінець матчу, не надаючи можливість виконати другий кутовий удар. (див. нижче «Методичні рекомендації УЄФА»)
48 хв. Гравець № 44 гостей скоює порушення особливої тяжкості − він йде у підкаті обома ногами спрямованими безпосередньо у ноги суперника, Футболіста № 24 господарів. Арбітр не фіксує порушення, не виносить попередження гравцю № 44 гостей і відновлює гру спірним м’ячем. Управління епізодом відбулось у хибний спосіб: обов’язковими були як ШУ, так і ЖК гравцю № 44 гостей.
68 хв. М’яч відхиляється та йде на кутовий у очевидній манері від гравця № 9 гостей, проте арбітр не призначає кутового удару на користь господарів.

referee.ffu.org.ua


загрузка...
*
error: Копіювання заборонено!