Головна » Аматори » «Колос» (Дмитрівка) у Чемпіонаті Знам’янського району: підсумки

KolossПідведемо підсумки виступу команди «Колос» (Дмитрівка) у Відкритому Чемпіонаті Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2017 року.

Дмитрівський «Колос» до передостаннього туру претендував на золоті нагороди. Домашня поразка від «Ниви» позбавила шанси на «золото» і змусила у останньому турі «захищати» срібні нагороди від посягань іванковецького «Старту». Забитий м’яч резервного голкіпера команди Олександра Сандуленка наприкінці зустрічі з «Дніпром» приніс «срібло».

Назва команди: «Колос» (Дмитрівка)
Підсумкове місце: 2-е
Набраних очок: 41
Кращі бомбардири: Вадим Воловик – 15 м’ячів, Роман Андрієнко – 12.

Lisoviy-sПредставник команди «Колос» Олександр Лісовий розповів про виступ своєї команди.
- Оцініть рівень Чемпіонату району сезону 2017 року.
– Декілька років тому було 12 команд – від кожної сільської ради була команда. Поступово було зменшення команд. До цього призвели відсутність фінансів та інструктора зі спорту у селах (хорошого організатора). Все будується на ентузіазмі. Якщо за рахунок свого часу ентузіасти займаються улюбленою грою, то на селі є футбол. Дмитрівка з часів Радянського Союзу перебувала у групі лідерів Чемпіонатів району. Ще хочу відзначити, що засилля легіонерів не на благо розвитку нашого футболу. Варто зменшувати їх кількість. Також нині добре популяризується футбол у Знам’янському районі в ЗМІ та мережі Інтернет.

- Чи виконала Ваша команда поставлене перед нею завдання на сезон?
– Хочеться кожен сезон боротися за призові місця. Стартували нормально. Претендували на перше місце. Надломила нас відмова двох спонсорів – одного на початку змагань, іншого посеред. Нині команду підтримує сільська рада, за що дякую сільському голові Наталії Стиркуль та депутатському корпусу, фермери, а також капітан нашої команди Сергій Назаренко.

- Кого можете виділити як кращих гравців Чемпіонату району?
– У «Колосі» лідерами були Роман Андрієнко та Сергій Назаренко. Щодо футболістів у інших командах, то відзначу Валентина Жугана («Нива), Олександра Постільняка («Старт»), Олександра Степаненка («Хлібодар»), Сергія Грузина («Дружба»).

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко


загрузка...
*
error: Копіювання заборонено!