Головна » Баскетбол » Кропивницький БК «Золотой Век» зазнав другої поразки від миколаївців

zolotoy_vekУ Кропивницькому відбувся другий матч першого туру Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу БК «Золотой Век» – «Ніко-баскет».

БК «Золотой Век» знову не порадував своїх вболівальників.  «Ніко-баскет» у першій чверті матчі вийшли вперед. Лише в останній чверті господарі почали відігравати відставання у рахунку. Та все ж кропивницька команда зазнала другої поразки. Нагадаємо, що вчора  вона з рахунком 95:102 програла в овертаймі.
11 та 13 жовтня на виїзді БК “Золотой Век” зустрінеться з командою “Черкаські Мавпи-2″.

БК «Золотой Век» – «Ніко-баскет» – 76:86 (16:22, 14:26, 21:21, 25:17)
БК «Золотой Век»: Дробязко (17 очок + 9 підбирань + 1 результативна передача), Масальський (7+0+4), Моторчук (19+4+0), Юрченко (13+10+1), Цибін (0+3+4), Антонець (14+2+8), Унгурян (2+1+0), Сосой (4+1+2)