Головна » Інше » Юніори кропивницької “Зірки” не зуміли перемогти “Верес”

fc_zirkaНа Львівщині (у Винниках) сьогодні, 23 вересня, відбувся матч 7-го туру Чемпіонату України U-19 «Верес» (U-19) – «Зірка» (U-19).

Номінальним господарям вдалося забити швидкий м’яч. Олександр Хруленко на 28-ій хвилині матчу зрівняв рахунок. А після перерви Хруленко, реалізувавши пенальті, вивів вперед кропивничан. А гості вели в рахунку не довго – лише чотири хвилини. Андрій Вичіжанін, який до цього за 5 хвилин вийшов на заміну, зрівняв рахунок, встановивши остаточний рахунок зустрічі 2:2.

«Верес» (U-19) – «Зірка» (U-19) – 2:2 (1:1) (Горін, 10; Вичіжанін, 75 – Хруленко, 28; 71 (пен))
«Верес» (U-19): Стеф’юк, Чепа, Харіпов, Карвацький (Стебельський, 69), Тягло, Горін, Олексів (Савула, 80), Ременяк (Сидорів, 65), Пентелейчук (Руденко, 88), Хімчак (Вичіжанін, 70), Дахновський
«Зірка» (U-19): Татаренко, Широков, Сидоренко Д., Сираш, Прадунець, Лопушенко, Сурженко (Крутін, 64), Хруленко, Касімов, Писарєв (Боздаган’ян, 77)
Попередження: Харіпов, 23; Тягло, 38 – Касімов, 39; Лопушенко, 45+1; Широков, 54; Прадунець, 75; Хруленко, 88.