Молодіжка кропивницької «Зірки» поступилася донеччанам

fc_zirka1Сьогодні у 10-му турі Чемпіонату України U-21 молодіжка кропивницької «Зірки» у Долинській приймала ровесників донецького «Шахтаря».

До звітного матчу команди підійшли з наступними здобутками: «гірники» на чолі турнірної таблиці, а кропивничани на передостанньому місці.
У першому таймі матчу молодіжці «Шахтаря» вдалося забити два м’ячі. На 11-ій хвилині зустрічі Гіоргі Арабідзе зі штрафного з гострого кута відправив м’яч під ближню штангу воріт кропивничан. А на сороковій хвилині Данило Сагуткін головою замкнув подачу з кутової позначки.
На 62-ій хвилині матчу «гірники» збільшили перевагу у рахунку: з передачі Юрія Глущука Данило Ігнатенко забив м’яч вже у пусті ворота господарів. А на 82-ій хвилині Олексій Зінкевич заробив пенальті і сам його реалізував.

«Зірка» (Кропивницький) (U-21) – «Шахтар» (Донецьк) (U-21) – 0:4 (0:2) (Арабідзе, 11; Сагуткін, 40; Ігнатенко, 62; Зінкевич, 82 (пен))
«Зірка» (Кропивницький) (U-21): Льопка, Авер’янов, Панфілов, Болобан (Капелян, 42), Тарасюк (Замуренко, 71), Мачелюк, Байдалук, Смиченко, Клочан, Сірош (Любко, 81), Куцев (Векляк, 90+2)
«Шахтар» (Донецьк) (U-21): Кудрик, Грачов, Сагуткін, Чоботенко, Якімець (Бондар, 65), Ігнатенко, Зубков (Зінкевич, 79), Глущук (Дудик, 66), Арабідзе, Корнієнко (Масалов, 71), Арендарук (Топалов, 46)
Попередження: Мачелюк, 79 – Топалов, 59; Чоботенко, 64; Дудик, 73.