«Олександрія» здобула першу перемогу у Чемпіонаті України

fc_olexandСьогодні у Олександрії відбувся матч 9-го туру Прем’єр-Ліги України «Олександрія» – «Сталь» (Кам’янське).

Зустріч розпочалася зовсім невдало для гостей. Спочатку травмувався капітан команди Максим Задерака і була проведена вимушена заміна. А через кілька хвилин Богдан Михайличенко, віддаючи передачу своєму голкіперу, поцілив у дальній нижній кут воріт. Через чотири хвилини Обрадович ударом під перекладину зрівняв рахунок. У складі господарів травмувався Павло Пашаєв і на поле вийшов Сергій Старенький. Ця заміна була доленосною, адже Сергій оформив хет-трик. Ще до перерви Сергій Старенький вивів вперед олександрійців. А у другому таймі матчу з передачі Артема Сітало Сергій Старенький встановив остаточний рахунок зустрічі – 4:1.

«Олександрія» – «Сталь» – 4:1 (3:1) (Михайличенко, 14 (авт.); Старенький, 31, 38, 51 – Обрадович, 18)
«Олександрія»: Паньків, Бондаренко, Пономар, Полярус, Запорожан, Гітченко, Сітало (Куліш, 80), Пашаєв (Старенький, 28), Грицук (Каленчук, 55), Бацула, Банада
«Сталь»: Пеньков, Тимчук, Грачев, Месхі (Книш, 68), Михайличенко, Обрадович, Задерака (Якимів, 11), Кузик, Мисик (Малакян, 55), Ткачук, Климчук
Попередження: Михайличенко, 9; Климчук, 84; Книш, 86.