«Інгулець» у Луцьку втратив два очки

fc_IngyletsУ 12-му турі Першої ліги у Луцьку «Інгулець» зустрічався з місцевою командою «Волинь».
На старті зустрічі господарі відкрили рахунок. Кінаш виконав штрафний з правого флангу, м’яч без перешкод долетів до дальнього кута воротарського, де Шаповал переправив його у ворота гостей – 1:0. На сороковій хвилині матчу Никитюк вчасно вибив м’яч з-під ніг Клименка у штрафному “Волині”, до того ж гравець гостей порушив правила на нашому захиснику. На старті другого тайму матчу Олександр Акименко, який у перерві вийшов на заміну, отримав м’яч у штрафному лучан, вміло прикрив його корпусом від Романюка і несильним ударом з лінії воротарського зрівняв рахунок у матчі – 1:1. Через 5 хвилин після подачі кутового м’яч відлетів на лінію штрафного, звідки сильно пробив Солдат, але влучив у поперечину, а потім Неділько ціною травми вибив шкіряного з лінії воріт. Голкіпер «Волинь» продовжив матч, але через 22 хвилини у подібному епізоді травмувався і була вимушена заміна голкіпера. А на 83-ій хвилині матчу перекладина «прийшла на допомогу» гостям після удару Романюка. А на 89-ій хвилині Ніка Січінава ефективно пройшов двох захисників суперника і віддав передачу на Лупашка – удар Владислава «потягнув» голкіпер «Волині». У компенсовані хвилини матчу Владислав Клименко поцілив у перекладину воріт «Волині». Матч завершився внічию 1:1. «Інгулець» втратив два дорогоцінні очки.
Наступний свій матч «Інгулець» проведе 20 вересня: у рамках Кубка України у Петровому прийме лідера Першої ліги – київський «Арсенал».

«Волинь» – «Інгулець» – 1:1 (1:0) (Шаповал, 2 – Акименко, 52)
«Волинь»: Неділько (Жмурко, 79), Шаповал, Никитюк, Марушка, Романюк, Тетеренко, Медведь, Кінаш (Тимошенко, 73), Дмитренко (Шандрук, 34), Ляшенко, Степанов
«Інгулець»: Ганєв, Солдат, Запорожець, Клименко, Локтіонов (Акименко, 46), Кучеренко (Мішуренко, 46), Павлов, Павелько (Рябушко, 70; Січінава, 85), Балан, Лупашко, Новотрясов
Попередження: Мішуренко, 90+3.