Кропивницька жіноча футбольна команда 17 вересня стартує у Чемпіонаті України

strelЖіноча футбольна команди «Багіра» з Кропивницького вже найближчої неділі, дебютує в Першій лізі чемпіонату України.

Про це на сьогоднішній прес-конференції, присвяченій старту команди у турнірі, повідомив голова асоціації жіночого футболу Кіровоградської області та головний тренер команди Олексій Стрельцов.

Перший матч «Багіра» проведе у Кропивницькому 17 вересня на полі зі штучним покриттям стадіону «Зірка» з командою «Восход» (Херсонська область). Початок о 15:00.

Для нашого обласного центру це визначна подія, адже є початком відродження жіночого футболу в Кропивницькому.

За словами Олексія Стрельцова, у 90-х роках були спроби в обласному центрі розвивати жіночий футбол, але вони завершилися невдало – команди проіснували недовго. Кілька років тому він створив жіночу футбольну команду «Багіра», а з лютого нинішнього року зареєстрував обласну асоціацію жіночого футболу. Під її егідою вже проведено два турніри з міні-футболу, на яких були відібрані футболістки для команди, що стартуватиме у чемпіонаті. Також цього року колективи, сформовані з дівчат із різних регіонів Кіровоградщини брали участь у чемпіонатах України в трьох вікових категоріях: U-13, U-14, U-15.

«Команда «Багіра» сформована не лише з моїх вихованок із Кропивницького. До її складу увійшли дівчата, які виступали за технікум механізації сільського господарства, Центральноукраїнський державний педагогічний університет. У Першій лізі в складі команди крім місцевих футболісток гратимуть також дві представниці з Олександрівки, одна з Долинської та одна з Добровеличківського району (с. Тишківка). Ми відібрали тих дівчат, які підійшли нам за майстерністю та рівнем підготовки», – зазначив Стрельцов.

На сьогодні клуб не має серйозної підтримки, є лише окремі люди, які частково допомагають в існуванні команди, тож організатори запрошують зацікавлених спонсорів підтримати “Багіру”.
На дебютний чемпіонат клуб не ставить серйозних задач, головне – боротися та витискати максимально позитивний результат у кожному поєдинку, не бути «дівчатками для биття».

У сезоні 2017-2018 в Першій лізі виступатимуть 11 команд, які проведуть 2 ігрових кола за системою “осінь-весна”. На стадії попереднього етапу три групи розподілені за територіальним принципом. «Багіра» виступатиме у другій групі, де її суперницями будуть: ВО «ДЮСШ» (м. Вінниця), «Восход» (Олешківський р-н, Херсонська обл.) та «Оріон-Авто» (Миколаїв).
До стадії плей-офф вийде переможець групи і краща друга команда серед трьох груп. Вони розіграють путівку до Вищої ліги жіночого чемпіонату України.

gre4ka.info