Головна » Аматори » Чемпіонат Знам’янського району: впевнена перемога «Колоса» та нічия у грі лідерів (+фото)

IMG_12qwwqwСьогодні, 12 серпня, у Дмитрівці відбулися два матчі 12-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд 2017 року.

У першому матчі дня напруженої гри не вийшло: «Локомотив» не зумів гідно протистояти супернику. Вже на другій хвилині матчу Роман Андрієнко поцілив у штангу воріт «Локомотиву». А через 5 хвилин Роман Андрієнко свого досяг, з гострого кута перегравши голкіпера Віталія Матвєєва, який припустився помилки, і відкрив рахунок. На 11-ій хвилині зустрічі Валентин Александров ударом у ближній кут воріт зрівняв рахунок. Але вже у наступній атаці «Колос» знову вийшов вперед. У середині першого тайму матчу Олександр Федькін, реалізувавши вихід один на один з голкіпером, оформив дубль. На 32-ій хвилині матчу Роман Андрієнко гарним ударом у дев’ятку воріт довів рахунок до розгромного. Після перерви «Локомотив» один м’яч відіграв, «розізливши» «Колос». Футболісти «Колоса» у ворота гостей за короткий інтервал часу забили три м’ячі. До завершення матчу гравці «Колосу» втратили ще кілька шансів збільшити рахунок. Остаточний рахунок 7:3 у матчі встановив півзахисник «Локомотиву» Максим Єськов.

«Колос» (Дмитрівка) – «Локомотив» (Знам’янка) – 7:3 (4:1) (Андрієнко, 7, 32; Федькін, 13, 21; Дарьєв, 61; Радченко, 63; Воловик, 64 (пен) – Александров, 11; Шевченко Д., 59; Єськов, 83)
«Колос»: Сандуленко (Білоус, 65), Ткаченко, Артьомов, Шевченко О., Дергунов, Андрієнко, Воловик, Дарьєв Сергєєв Ю., 69), Федькін, Козін, Кущов (Радченко, 57)
«Локомотив»: Матвєєв, Безребрий, Савіцький А.В., Шевченко Д., Марущук, Александров, Кузнецов, Єськов, Сокирко (Чеботар, 46), Озеряний (Кураєв, 69), Левченко

IMG_1211

IMG_1213

«Старт» і «Буревісник» порадували цікавим видовищним матчем, у якому була інтрига. У першому таймі зустрічі «Буревісник» більше створив небезпечних моментів. На 10-ій хвилині матчу Андрій Нігай пробивав з 25 метрів – м’яч рикошетом від захисника «старту» пролетів поруч зі штангою воріт. А на 20-ій хвилині зустрічі Єгор Грінкевич зі штрафного поцілив у ближній нижній кут воріт – допомогла цьому взяттю воріт і помилка голкіпера Олександра Кушніренка. Через кілька хвилин півзахисник «Буревісника» Артем Солодов не реалізував вихід один на один з голкіпером, не влучивши у ворота. На 30-ій хвилині матчу Дмитро Сайко міг забити другий м’яч, але обігравши кількох опонентів у боротьбі з голкіпером «Старту» впав – арбітр не призначив пенальті. А через сім хвилин свій перший момент «Старт» втілив у забитий м’яч: Максим Корчинський результативно зіграв на добиванні. У другому таймі матчу більше можливостей для взяття воріт мав вже «Старт». Едмон Мхітарян головою не влучив у ворота. Після подачі з кутової позначки Олександр Холін пробив трішки вище перекладини воріт «Буревісника». А на 60-ій хвилині зустрічі захисник «Старту» у власному штрафному майданчику порушив правила проти гравця гостей і було призначено пенальті: голкіпер «Буревісника» Володимир Домбровський з «точки» переграв свого візаві. Через вісім хвилин Едмон Мхітарян, реалізувавши вихід один на один з голкіпером під гострим кутом, зрівняв рахунок – 2:2. До завершення матчу рахунок не зазнав змін. Зазначимо, що «Старт» матч догравав у меншості: Борис Сафронов отримав другу жовту картку.

«Старт» (Іванківці) – «Буревісник» (Петрове) – 2:2 (1:1) (Корчинський, 37; Мхітарян, 69 – Грінкевич, 20; Домбровський, 61 (пен))
«Старт»: Кушніренко, Машлякевич, Корчинський, Мхітарян, Постільняк, Хандусенко (Колісниченко, 62), Ковальов, Ємельянов, Холін, Сафронов, Фрітче
«Буревісник»: Домбровський, Нігай, Паненко, Далакян, Лисак, Грінкевич, Полоз, Мірошніченко, Сайко (Сиромятніков, 82), Мельников, Солодов
Попередження: Лисак, 15; Солодов, 65; Далакян, 74; Полоз, 83.
Вилучення: Сафронов, 80.

IMG_1224

IMG_1227

IMG_1228

Завтра, 13 серпня, у 12-му турі Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд 2017 року відбудеться три матчі: у Субобтцях «Хлібодар» прийме цибулівську «Ниву», у Єлизаветградці «Темп» зіграє з «Дружбою» з Диківки, а у Богданівці місцевий «Буревісник» зустрінеться з «Дніпром» (Стецівка, Черкаська область). Всі матчі розпочнуться о 18.00.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко.