Головна »  Інші види спорту » Олександрієць переміг в четвертому етапі чемпіонату України

wwwwweОлександрієць Данило Крисько переміг в четвертому етапі чемпіонату України з автокросу в Дніпрі .

Про це повідомляє „Моя Олександрії”.

За сумою заїздів, Данило посів перше місце у восьмому класі на автомобілях з робочим об’ємом двигуна до 1600 см3.

Після четвертого етапу Крисько піднявся в турнірній таблиці в своєму класі з четвертого на друге місце.

У день чемпіонату Данило святкував свій День народження – 15 років. Він виступав нарівні з дорослими на ВАЗ-2108 з номером “18”.

Наступний, п’ятий, етап чемпіонату пройде в Олександрії до Дня шахтаря 26-27 серпня. Всього в нинішньому чемпіонаті буде сім етапів.

Нагадаємо, у другому етапі Данило не зміг дійти до фінішу в фінальному заїзді через те, що в автомобілі розірвало двигун. У чемпіонаті минулого року Крисько посів друге місце.