Головна » Прем'єр-Ліга » Кропивницька “Зірка” зіграла внічию з львівськими “Карпатами”

fc_zirkaКропивницька “Зірка” у стартовому турі Лізі Парі-Матч зіграла внічию з львівськими “Карпатами”.

Вже на 5-ій  хвилині господарі відкрили рахунок. Передачу Ксьонза на дальній штанзі результативно замкнув Чачуа. Кропивницька команда до перерви зуміла зрівняти рахунок: екс-капітан “Зірки” Федеріко Перейра у власному штрафному майданчику зіграв рукою і було призначено пенальті. З “точки” рахунок зрівняв Ігор Загальський – 1:1. Після перерви рахунок не зазнав змін.

У наступному турі, 23 липня, кропивницька “Зірка” вдома прийме донецький “Олімпік”. Початок матчу о 19.30.