Головна » Друга ліга » Андрій Кононенко: Знали як грає запорізький «Металург»

fc_IngyletsНаставник команди «Інгулець-2» Андрій Кононенко у спілкуванні з клубною прес-службою поділився своїми враженнями від переможного матчу з «Металургом» (6:1).

«Знали як грає запорізький «Металург». Переглядали їх кубкову зустріч з житомирським «Поліссям». Розуміли як скривати їх оборонні редути. Вже на перших хвилинах матчу могли забити швидкий м’яч. Забивши перший м’яч та потім не реалізувавши пару моментів футболісти дещо самовпевнено зіграли. У центрі припустилися помилки і дозволили супернику зрівняти рахунок. У перерві матчу вніс корективи у грі хлопців, підказав як краще зіграти. У другій половині зустрічі був інший футбол. Гравці реалізували створені моменти, що не може не радувати. Дякую їм за хорошу гру. Висловлюю слова вдячності глядачів на стадіоні у селі Володимирівка, яка палка нас підтримували. Вітаю вболівальників з перемогою. У нас молоді футболісти, які можуть рости за рахунок тренувань та перемог. Сьогодні щасливий день. Дві наші команди здобули впевнені перемоги у першому турі Чемпіонату. Дай Бог, так буде і по ходу сезону», — зазначив Андрій Вікторович.