Знам’янський район: «Нива» – перший фіналіст Кубка Коржа

img_0710Сьогодні, 24 червня, у Дмитрівці відбувся матч-відповідь півфіналу Кубка пам’яті Сергія Коржа «Колос» – «Нива».

Після розгромної поразки у першому матчі у Цибулевому (0:5) дмитрівському «Колосу» потрібно було вдома робити «диво», і ледь їм це не вдалося. У першому таймі зустрічі Анатолій Волков двічі вразив ворота гостей. На старті другої половини матчу Володимир Суховий збільшив рахунок. А на 63-ій хвилині Анатолій Волков реалізував пенальті – 4:0. Щоб відіграти гандикап у 5 м’ячів залишалося лише раз вразити ворота гостей – цього «Нива» не дозволила зробити. Мали господарі чимало моментів, щоб забити ще. У ті хвилини гостей кілька раз виручала штанга їх воріт.  Натомість гості забили один м’яч і «Колосу» завдання виходу до фіналу вкрай ускладнилося – потрібно було у інтервалі часу, що залишався до завершення матчу, забивати аж три м’ячі. На це ні психологічних, ні фізичних сил у господарів не вистачило. У підсумку за сумою двох матчів (6:4) до фіналу Кубка пам’яті Сергія Коржа вийшла цибулівська «Нива». Інший фіналіст змагань визначиться у протистоянні «Буревісник» (Богданівка) – «Дружба» (Диківка) – матчі пройдуть 25 червня та 1 липня.
«Колос» (Дмитрівка) – «Нива» (Цибулеве) – 4:1 (2:0) (Волков, 10, 20, 63 (пен); Суховий, 48 – Білоголовий, 77)