Головна » Баскетбол » Баскетболістки зі Знам’янського району виграли обласні змагання

S70611-1reerwwwУ Кропивницькому відбулися змагання з баскетболу серед чоловіків та жінок у залік обласних спортивних ігор 2017 року.
На цьому турнірі Знам’янський район представляли команди з села Богданівка. У змаганнях серед чоловіків богданівці посіли 5-8 місця. У своїй групі вони перемогли суперника з Голованівського району та поступилися олександрійцям і до фіналу не вийшли.
У протистоянні жіночих команд Знам’янський район виступив вдаліше. На груповій стадії жіноча команда з Богданівки розгромила Новоукраїнський район та поступилися суперницям з Долинського району (переможниці обласних змагань останніх років) і вийшли з групи з другого місця. У півфіналі команда зі Знам’янщини зустрічався з Новомиргородським районом, який виграв групу «А». Протистояння вийшло досить напруженим. Богданівська команда з рахунком 15:14 святкувала перемогу і вийшла до фіналу. У вирішальному матчі змагань знову була зустріч з баскетболістками Долинського району. Богданівським баскетболісткам вдалося здолати фаворита турніру (28:25), взявши реванш за поразку на груповій стадії. У підсумку Знам’янський район посів перше місце на баскетбольних обласних змаганнях серед жінок. Богданівська жіноча команда грала у наступному складі: Анастасія Самсоненко, Людмила Велика, Катерина Дончик, Людмила Зінченко, Катерина Довженко, Іонна Магдич, Олександра Звєрєва, Ольга Коломієць та Марина Ткач. Відзначимо, що команда зі Знам’янського району молода – 5 баскетболісток є ученицями Богданівської ЗШ №1 ім. І.Г. Ткаченка.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко