Головна » Легка атлетика » Легкоатлети Знам’янського району здобули 5 нагород

Nadriyakova-2807 травня у селищі Олександрівка відбулися змагання з легкої атлетики у залік обласних спортивних іграх серед команд об’єднаних територіальних громад, районів та міст Кіровоградської області.
Успішно на цих змаганнях виступили легкоатлети Знам’янського району. Руслана Велика (тренер Віталій Воровський) та Данило Волков (тренер Віктор Солдатенко) посіли друге місце відповідно у бігу на 200 метрів та на 110 метрів з бар’єрами. Владислав Чечен та Богдан Конюх здобули бронзові нагороди відповідно у стрибках в довжину та у бігу на 400 метрів. Олеся Крамаренко завоювала «бронзу» у бігу на 100 метрів з бар’єрами.
Анастасія Надріякова та Іван Косюк зупинилися за крок від нагороди, посівши четверте місце у штовханні ядра й бігу на 400 метрів з бар’єрами. У естафетах 4 по 400 метрів легкоатлети Знам’янського району посіли четверте та п’яте місця відповідно серед дівчат та хлопців.
Командний залік організатори змагань не надали, зазначивши що він буде обрахований 10 травня. Відзначимо також, що на цих змаганнях, як потрібно згідно положення, не було відокремлено спортсменів міст обласного значення. Сподіваємося, що під час обрахунків результатів змагань будуть внесені відповідні корективи.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко


загрузка...
*
error: Копіювання заборонено!