Головна » Легка атлетика » На чемпіонаті області легкоатлети Знам’янського району здобули чотири нагороди (+фото)

img_9732У Кропивницькому відбувся чемпіонат області пам’яті Героя Радянського Союзу В.О. Верхоленцева з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 р.н. та молодших.

На це спортивне дійство зібралося близько 150 учасників. 

На церемонії відкриття учасникам змагань успіхів та перемог побажали народний депутат України Олександр Горбунов, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації Володимир Таборанський, голова Федерації Легкої атлетики Кіровоградської області Ігор Андрощук.

Участь в цих змаганнях взяли і спортсмени Знам’янського району. Олеся Крамаренко (Дмитрівське відділення Знам’янської районної КДЮСШ, тренер Віктор Солдатенко) серед дівчат посіла друге місце у бігу на 60 метрів з бар’єрами та третє у бігу на 200 метрів. Данило Волков (Дмитрівське відділення Знам’янської районної КДЮСШ, тренер Віктор Солдатенко) серед юнаків тав посів перше місце у бігу на 60 метрів з бар’єрами. Іван Косюк (Володимирівське відділення Знам’янської районної КДЮСШ, тренер Віталій Воровський) був третім у бігу на 400 метрів. Олег Рохманчук (Володимирівське відділення Знам’янської районної КДЮСШ, тренер Віталій Воровський) у стрибках у довжину посів четверте місце, поступившись бронзовому призеру лише 2 сантиметри.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко.


загрузка...
*
error: Копіювання заборонено!