Молодіжка кропивницької “Зірки” програла ровесникам з “Дніпра”

fc_zirkaПерший офіційний домашній матч 2017 року молодіжний склад кропивницької «Зірки» проводив у селі Володимирівка. Тут підопічні Віктора Догадайла приймали молодіжку ФК «Дніпро».

На початку звітного поєдинку більш гострими в нападі виглядали саме гості. У нас, на жаль, травму отримав Андрій Капелян і його замінив Ігор Паньковський. Уже на десятій хвилині Максим Войтіховський міг замикати подачу з лівого флангу, проте не дістався до м’яча. Ще за хвилину здалеку перевірити пильність новачка нашої команди, воротаря Максима Татаренка, спробував Денис Костишин – голкіпер зафіксував м’яч у руках без зайвих проблем. А на 16-й хвилині, взагалі, було два удари по воротах із меж штрафного майданчика – спочатку від того-таки Костишина, а згодом від Каміля Хучбарова, проте двічі на шляху м’яча ставали кропивницькі захисники.

Серія небезпечних атак «Дніпра» в першому таймі завершилась гострим ударом головою, після подачі з кутового, Олександра Сафронова, котрий пробив трохи вище поперечини. Після цього господарі поля потрохи почали перехоплювати ініціативу. Першим епізодом, котрий заслуговує на увагу, біля воріт Данила Кучера, був удар Владислава Любка зі штрафного, який, на жаль, вийшов неточним. А згодом, мабуть, найкращу можливість відзначитися в першому таймі втратив Максим Прядун. Знову ж таки Владислав Любко виконав подачу зі стандарту, воротар гостей помилився на виході, та наш нападник не влучив у порожні ворота. Ще за кілька миттєвостей, знову вигравши підбір біля штрафного майданчика суперників, вище воріт «вистрілив» Олександр Довгий.

Проте й у гостей пройшла ще одна досить-таки небезпечна атака, коли Ярослав Гоменко вийшов сам на сам із Максимом Татаренком, та наш голкіпер виграв ближню дуель у суперника. Кінцівка ж першої сорокап’ятихвилинки все одно залишилася за кропивничанами. Спочатку Максим Прядун намагався розрізною передачею вивести Олексія Збуня «на побачення» з голкіпером. Але захисники були на місці. Трохи згодом Данило Смиченко замикав подачу від кутового прапорця, та м’яч улучив точно в ногу захиснику, котрий страхував свого голкіпера на лінії воріт. Тож, на перерву команди пішли за нічийного рахунку – 0:0.

У другому таймі перша небезпека виникла біля воріт дніпрян. Владислав Любко перехопив м’яч на чужій половині поля й відпасував його на Максима Прядуна. Останній перевів його далі на Ігоря Паньковського, який в один дотик пробив під поперечину – Данило Кучер в ефектному стрибку відбив цей удар. На жаль, відповідь гостей була гольовою. Самотній Денис Костишин у штрафному майданчику замкнув передачу із правого флангу – 0:1. Цей епізод викликав неабияке обурення в капітана нашої команди Максима Прядуна, за що арбітр показав йому жовту картку.

Одразу після пропущеного м’яча, підопічні Віктора Догадайла заволоділи ініціативою та повели натиск на ворота «Дніпра». Та удари Олексія Збуня й Максима Прядуна бажаного результату не принесли. А на 68-й хвилині у гру втрутився арбітр. За підкат Ігоря Ченакала в центрі поля Олександр Головков показав нашому гравцеві пряму червону картку. Хоча цей епізод більше тягнув на «гірчичника». Навіть у меншості господарі не збавляли обертів, проте одразу ж кропивничани лишились вдев’ятьох. Другу жовту картку перед собою побачив Максим Прядун, і знову ж таки, за невдоволення діями арбітра.

Звичайно, маючи вісьмох польових гравців, нашій команді відігратися було складно. Хоча моменти були. Зокрема, Владислав Любко із флангу пробив під поперечину – Данило Кучер знову був на висоті. Усе, ж на 84-й хвилині підопічні Олександра Поклонського забили вдруге й установили остаточний рахунок зустрічі. Прорив лівим флангом удався Камілю Хучбарову, котрий виконав простріл паралельно лінії воріт. Удар із дальньої стійки Максим Татаренко відбив, проте був безсилим під час добивання Івана Будняка – 0:2. Уже в компенсований до матчу час, Олександр Маткобожик пробив зі штрафного по центру воріт, але удар вийшов набагато вище цілі.

Отож, у підсумку, перший матч весняної частини чемпіонату України U-21 для молодіжного складу «Зірки» вийшов невдалим. Але зазначимо, що наші хлопці догравали поєдинок удев’ятьох, тому здобути позитивний результат за таких умов було дуже важко.

«Зірка» U-21 (Кропивницький) – ФК «Дніпро» U-21 – 0:2 (0:0).

25 лютого 2017 року (субота). Початок о 13:00. Володимирівка. Стадіон ім. О. Поворознюка. Оцінка поля: 5. 110 глядачів. +1 С. Чемпіонат України U-21, 2 коло, 19 тур.

Арбітр: Головков Олександр (Сєвєродонецьк).

Асистенти арбітра: Жуков Олександр (Харків), Шамека Андрій (Маріуполь).

Четвертий арбітр: Копієвський Віктор (Кропивницький).

Спостерігач арбітражу: Дзюба Сергій (Київ).

«Зірка» U-21: 12. Татаренко Максим, 23. Маткобожик Олександр, 58. Смиченко Данило, 22. Векляк Євген (53. Байдалук Ігор, 55), 54. Довгий Олександр, 31. Ченакал Ігор, 36. Болобан Олексій, 15. Збунь Олексій, 94. Любко Владислав, 79. Капелян Андрій (86. Паньковський Ігор, 16), 29. Прядун Максим (к/к). Запасні: 33. Кравчук Володимир, 52. Дудка Денис. Старший тренер: Догадайло Віктор.

ФК «Дніпро» U-21: 13. Кучер Данило, 21. Войтіховський Максим (8. Будняк Іван, 76), 3. Сафронов Олександр, 17. Ільїн Олег, 7. Вергун Дмитро (к/к), 20. Сухар Тимофій, 33. Бондар Дмитро (5. Кулініч Олександр, 89), 11. Гоменко Ярослав (16. Супряга Владислав, 58), 10. Хучбаров Каміль, 14. Кіричук Володимир, 18. Костишин Денис (99. Назаренко Олександр, 80). Запасні: 1. Пономаренко Іван, 25. Тарадуда Денис, 4. Семенов Дмитро. Старший тренер: Поклонський Олександр.

Голи: 0:1, Костишин Денис (51); 0:2, Будняк Іван (84).

Попередження: Войтіховський Максим (3), Векляк Євген (5), Прядун Максим (51), Гоменко Ярослав (55), Прядун Максим (70), Збунь Олексій (89), Вергун Дмитро (90+3).

Вилучення: Ченакал Ігор (68), Прядун Максим (70).