“Інгулець-2” здобув розгромну перемогу над “Кривбасом”

fc_IngyletsВчора у селі Володимирівка відбулися матчі другого туру групи «С» Кубка Придніпров’я.

«Інгулець-2» з рахунком 6:0 святкував розгромну перемогу над криворізьким «Кривбасом». До перерви зусиллями Олександра Мішуренка господарі відкрили рахунок. А от у другому таймі зустрічі у ворота криворіжців влетіло ще 5 «сухих» м’ячів. Олександр Мішуренко оформив хет-трик у звітному матчі.
У іншому матчі групи «Олександрія» (U-19) з рахунком 3:4 поступилася ФК «Петриківка».
У третьому турі групи «С» «Інгулець-2» 18 лютого зустрінеться з командою «Олександрія» (U-19).

«Інгулець-2» – «Кривбас» (Кривий Ріг) — 6:0 (1:0) (Мішуренко, 11, 74, 78; Омельченко, 55, 80, Тимошевский, 76).
«Інгулець-2»: Гурідов, Рогожкін, Рижук, Гладиш (Омельченко,46), новачок, новачок, Шишка, новачок (Тимошевський,35), Коверник, новачок, Мішуренко
«Кривбас»: Жигалюк, Швед, Левчук, Левкович (Желнаков,58), Реут (Білий,68), Корнійко, Кобилинський, Атанов, Литвиненко, Дорофєєв (Бондар,58), Уланов (Соловей,53)
Попередження: Левкович, 43.