Головна »  Інші види спорту » Дзюдоїсти із Кропивницького на Всеукраїнському турнірі вибороли сім медалей

DzudoДзюдоїсти із Кропивницького вибороли на турнірі “Nation’s young stars” сім медалей. Про це повідомили в міській раді Кропивницького.

Так, учень комунального закладу “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3 відділу фізичної культури та спорту міської ради” Антон Пільгуй завоював золоту медаль у ваговій категорії до 32 кг. Його одноклубники Віктор Новак і Петро Зирянов стали срібними призерами змагань. А бронзові нагороди турніру вибороли: Євгеній Рудченко, Владислав Белінський, Андрій Смілянцев і Володимир Рудченко.

Додамо, що у Київі відбувся Всеукраїнський турнір із боротьби дзюдо “Nation’s young stars”. У змаганнях взяли участь понад 250 атлетів.